Güzellik Merkezi

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun yapısı anatomisinin büyük bir kısmını nispeten sert yapılar olan kıkırdaklar ve kemikler oluşturmaktadır. Farklı ve karmaşık bir kıkırdaklar topluluğunun üstte burun kemiği ve altta vomer adı verilen kemik ile oluşturduğu oldukça sağl..

DETAYA GİT

PRP Uygulamaları

Son yıllarda bir çok tıp alanında devrim yaratmış olan PRP tedavisi, kozmetik uygulamalarda da oldukça dikkat çeken bir uygulama olmuştur. Amacı bir iyileşme süreci başlatarak, bulunduğu bölgede yenilenme sağlamak olan uygulama oldukça kola..

DETAYA GİT

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling, cildin yüzeysel tabakasının kimyasal ajanlar kullanılarak soyulması işlemidir.Yıpranan derinin üstte bulunan ölü  tabakası soyularak,alttaki taze ve canlı derinin ortaya çıkmasını sağlar.Kimyasal peeling işlemlerini yüzeys..

DETAYA GİT

Işık Dolgusu

Işık dolgusu uygulamaları aslında benzerleri yıllardır yapılan uygulamaların biraz geliştirilmiş halidir. Aslında oldukça başarılı sonuçları olan ve ciddi tecrübeler edinilmiş olan prosedür, son dönemde reklam çalışmaları ile birlikte göz ç..

DETAYA GİT

Ameliyatsız Yüz Gerilmesi

Her ne kadar başlığımız "ameliyatsız yüz germe" olsa da aslında yüz germe işlemleri daima ameliyatla yapılmaktadır. Burada bahsedeceğimiz işlem aslında bir tür askılama işlemidir. Hayalet askı olarak tanımladığım, özel askı malzemeleriyle h..

DETAYA GİT

Dermastamp Uygulaması

Ucunda birçok sayıda mikro iğneler bulunan dermastamp cihazı ile ciltte mikro kanallar açılarak, uygun olan ürünlerin cildin alt tabakasına verilmesi işlemidir. Seans aralıkları 2 ile 4 hafta olarak değişmektedir. Seans sayısı ise cildin ih..

DETAYA GİT

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon İstenmeyen tüylerden kurtulmak uzun zamandır lazer teknolojilerinin yaygın kullanımı sayesinde oldukça kolaylaşmış durumda. Bir çok farklı lazer tipi farklı ciltlerde istenilen sonuca ulaşma konusunda bizlere yardımcı olmak..

DETAYA GİT

Dövme Silme

Dövme Silme Dövme yaptırma aşamasında sildireceğimizi asla aklımıza getirmeyiz fakat zamanı geldiğinde ve silinmesi gerektiğinde uzman eller devreye girer. Dövme silme işlemi için, günümüzde başvurulan en kullanışlı yöntem  lazer uygulamal..

DETAYA GİT

Karbon Peeling

Karbon Peeling Cilt gençleştirme amacıyla uygulanan ve son dönemde oldukça popüler olan karbon peeling uygulaması aslında lazer destekli yapılan cilt soyma işlemidir. Daha önce yapılan lazerle cilt soyma işlemlerine göre avantajı ise kişin..

DETAYA GİT

Bölgesel Zayıflama

RF (Radyofrekans) RF, ısı kontrolü ile zayıflama yöntemidir.Amaç, tedavi edilen bölgenin ısısını 41-43 dereceye kadar çıkartmaktır . Vücut ısısı 36-37 derecedir. Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde cilt altındaki ısı 50-55 dereceye tekabül ed..

DETAYA GİT

Cilt Bakımları

Klasik Cilt Bakım Mevsim geçişleri ve fiziksel değişimler cildimizi etkiler.Özellikle bu dönemlerde bakımlar ile cildimize gerekli destek sağlanmalıdır. UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara ve alkol, stres, hava değişimleri ve..

DETAYA GİT