Estetik ve Plastik Cerrahi

Ameliyatsız Yüz Germe

Yüz bölgesinin gençleştirilmesinde birinci seçenek her zaman ameliyattır. Fakat ameliyat olmak için henüz genç olan veya ameliyattan çekinen hastalarımıza uygulamakta olduğumuz bazı yöntemler ile beklentileri karşılayabilmekteyiz. ..

DETAYA GİT

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapakları için işlem yapılacak hastaların ortak sıkıntısı yorgun imajı yaratan görünüştür. Üst göz kapağında fazlalık deri katlanır ve hem uykuluymuş gibi görünüşe hem de makyaj yaparken zorluk yaşanmasına sebep olur. Üst göz kapağı est..

DETAYA GİT

Orta Yüz Kaldırma

Orta Yüz Kaldırma (Subperiostal Midface Lifting), yüzün elmacık kemiği üzerindeki yağ pedlerinin sarkması yüzün ciddi biçimde yaşlı görünmesine yol açar. Yanak bölgeleri ve elmacık kemikleri üzerindeki tüm yumuşak dokular ağız içerisinden y..

DETAYA GİT

Kaş Kaldırma

Yaş ilerledikçe vücudun her bölgesinde olduğu gibi kaşlarda da düşme mutlaka gözlemlenir. Daha genç bir üst yüz görünümü için en etkili ve uzun ömürlü yöntemdir. Kaşları kaldırmaktan kastedilen aslında kaşların dış kısımlarını kaldırmaktır...

DETAYA GİT

Yüz ve Boyun Germe

Yaşlanmış bir yüz, genç hali ile karşılaştırıldığında ilk göze çarpan durum oval olan yüzün zamanla köşeli hale gelmesidir. Özellikle yanaklarda bulunan yağ pedlerinin aşağıya doğru yer değiştirmesi sonucu alt göz kapaklarında bulunan torba..

DETAYA GİT

Göğüs Estetiği

Estetik ve Plastik Cerrahinin en sık yapılan ameliyatlarından biridir. Kadınlığın sembolü olan memenin büyüklüğü günümüzde silikon meme protezleri kullanılarak kolaylıkla değiştirilebilmektedir. Farklı bölgelerden meme protezle..

DETAYA GİT

Dudak Estetiği

Dudak kalınlaştırmak için kişinin kendi dokuları veya yabancı dokular kullanılabilir. Dudak kalınlaştırmada basitçe enjektörle verilen dolgu maddeleri “hyaluronik asit” içeren ve 6 ay süre sonunda emilen bir tür proteoglikandır. Kişinin ..

DETAYA GİT

Kulak Estetiği

Kepçe kulakların düzeltilmesinde yapılan üç işlem vardır. Fazla kıkırdakların çıkarılması, kıkırdaklara şekil verilmesi, kulak kepçesinin ve memesinin arkaya yatırılması. Bu işlemlerin hepsi erişkin hastalarda lokal anestezi ile yapılabilir..

DETAYA GİT

Lazer Lipoliz

Bölgesel zayıflama yöntemleri arasında mevcut olan ''Liposuction'' işlemi ile kombinasyonu devrim yaratmıştır. Bu kombinasyona kısaca ''Lazer liposuction'' denir. Lazer Lipoliz Kelime anlamı '' Lazer yardımıyla yağların yıkımı''..

DETAYA GİT

Burun Estetiği

Burun Estetiği Kişilerin burun şekli ve ayrıntıları yüz güzelliğini etkileyen en önemli faktörlerin başında gelmektedir. Bu kadar göz önünde olan bir yapının ameliyatla şekillendirilmesi insan vücudu üzerinde manevra kabiliyeti yüksek ol..

DETAYA GİT